دستگاه لیزر دوئتو DUETTO

دستگاه لیزر دوئتو DUETTO MT محصول شرکت Quanta System

دستگاه دارای لیزرهای الکساندرایت (Alexandrite) و ان‌دی یاگ (Nd:YAG) همراه با تکنولوژی انحصاری میکس کوانتا می باشد. شرکت کوانتا سیستم ایتالیا اولین شرکت سازنده این دستگاه می باشد که بصورت کاملا انحصاری بازار را در دست خود گرفته است.

 

دستگاه لیزر دوئتو (Duetto MT) بر اساس لیزرهای الکساندرایت (Alexandrite) و ان‌دی یاگ (Nd:YAG) با طول موج 755 نانومتر و 1064 نانومتر به صورت تکی یا ترکیبی تولید می‌شود. لیزر دوئتو می‌تواند نیازهای هر فرد با هر تیپ پوستی را با تکنولوژی و تنظیمات پیشرفته درمانی خود برآورده کند.

تابش همزمان لیزرهای الکساندرایت (Alexandrite) و ان‌دی یاگ (Nd:YAG) باعث تاثیرگذاری بسیار بیشتر لیزر بر روی پوست شده و برای رسیدن به پاسخ مطلوب باعث کاهش تعداد جلسات لیزر در حد ٢ یا ٣ جلسه در مقایسه با دستگاه‌های مشابه خواهد شد.

سایز اسپات (Spot Size) بزرگ، محدوده اندازه پالس وسیع، نرخ تکرار (repetition rate) سریع و همچنین قابلیت استفاده جداگانه لیزرهای الکس و ان دی یاگ و یا با به صورت ترکیبی با تکنولوژی انحصاری میکس کوانتا، دستگاه لیزر دوئتو را به یکی از پیشرفته‌ترین و انعطاف پذیرترین دستگاه‌های لیزر پوستی تبدیل کرده است.

لیزر دوئتو این امکان را به کاربران می‌دهد که با فراغ بال و آسودگی خاطر به انجام لیزر با انواع تیپ‌های پوستی حتی تیپ‌های پوستی بسیار تیره اقدام نموده بدون اینکه ترسی از سوختگی پوست داشته باشند. این ویژگی مثبت در دستگاه‌های لیزری که منحصرا مجهز به لیزر الکساندارایت بدون همراهی با لیزر ان دی یاگ هستند وجود ندارد.

 

کاربردهای دستگاه لیزر دوئتو

دستگاه لیزر دوئتو Duetto MT EVO برای طیف وسیعی از کاربردهای زیبایی و درمانی از جمله رفع موهای زائد، جوانسازی و درمان‌های عروقی مورد استفاده قرار می‌گیرد. طول موج و تکنولوژی ترکیبی پالسی دستگاه Duetto MT EVO به اپراتور اجازه می‌دهد تا پالس‌های متوالی یا همزمان با یک یا دو طول موج را با توجه به نیازهای بیمار انتخاب کند.

Duetto MT EVO طیف وسیعی از کاربردهای رفع موهای زائد، درمان ضایعات عروقی و جوانسازی را شامل می‌شود. با توجه به طول موج و تکنولوژی ترکیبی پالسی، دوئتو به کاربر اجازه می‌دهد که از یک طول موج یا دو طول موج به صورت پالس‌های همزمان یا متوالی مطابق با نیاز بیمار استفاده کند.
لیزر دوئتو راه حل نهایی متخصصان زیبایی است که امکان درمان مناسب را بدون هیچ گونه مصالحه بین ایمنی و اثربخشی فراهم می‌آورد.

در تصاویر زیر می توانید چند نمونه از تصاویر قبل و بعد درمان‌های انجام شده با دستگاه لیزر دوئتو را مشاهده کنید.

آشنایی با مزایای دستگاه لیزر duetto MT EVO

استفاده ترکیبی از تکنولوژی دستگاه های لیزر ان دی یاگ و الکساندرایت در این تجهیزات باعث بوجود آمدن ویژگی های منحصر به فردی در دستگاه لیزر duetto MT EVO شده است. از طرفی دستگاه لیزر duetto MT EVO به عنوان یکی از تجهیزات بسیار مدرن مورد استفاده در این عرصه شناخته می شود. در نتیجه بسیاری از ضعف ها و مشکلات دستگاه های لیزر نسل قبل در این محصولات مشاهده نمی شود. پس علاوه بر مزایای جداگانه لیزر ان دی یاگ و الکساندرایت شما ویژگی های مثبت زیر را نیز در اختیار خواهید داشت.

 

  • استفاده از تکنولوژی ترکیبی در دستگاه لیزر duetto MT EVO باعث شده تا بتوان در تعداد جلسات کمتری روند درمان و از بین بردن موهای زائد را طی کرد.
  • وجود دو لیزر باعث شده تا اشعه لیزر دارای تاثیر گذاری بیشتری در جهت از بین برود موهای زائد داشته باشد. در نتیجه کیفیت کار نهایی این دستگاه نسبت به دو لیزر گفته شده بهتر است.
  • لیزر ان دی یاگ گزینه ای مناسب برای انواع پوست و به خصوص پوست هایی با تنالیته تیره است و نمونه های الکساندرایت برای پوست های روشن استفاده می شوند. به همین دلیل دستگاه لیزر duetto MT EVO می تواند برای افراد با پوست های مختلف گزینه خوبی به شمار رود. در ضمن سازگاری بیشتر با پوست باعث میشود تا عوارض و آسیب های معمول نیز به پایین ترین حد خود برسند.
  • درد و احساس سوختگی بسیار کمتر: یکی از مزایای اصلی این محصولات برای ما این است که وجود تکنولوژی بالا در بخش های مختلف این دستگاه باعث شده تا عوارض و آسیب ها در زمان لیزر و بعد از آن به طرز چشمگیری کاهش یابند. البته این موضوع روی عملکرد نهایی دستگاه تاثیر منفی نخواهد داشت.
  • وجود سیستم cooling zimmer اجازه می دهد تا سرمای مناسب برای تحمل درد در زمان لیزر به پوست برسد.
  • روند کار با دستگاه لیزر duetto MT EVO حدود 25 درصد سریع تر از سایر نمونه های لیزر پیش می رود.
  • امکان استفاده از این دستگاه هم برای مصارف زیبایی و هم برای برطرف سازی مشکلات پوستی و عروقی امکان پذیر خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *