سوالات متداول

گام اول شناسایی رنگ پوست می‌باشد. به طور کلی ۶ تایپ پوستی در جهان وجود دارد.

  • تایپ ۱: افراد با پوست خیلی روشن
  • تایپ ۲: افراد با پوست روشن
  • تایپ ۳: افراد با پوست سبزه متمایل به روشن
  • تایپ ۴: افراد با پوست سبزه مایل به تیره
  • تایپ ۵: افراد با پوست تیره
  • تایپ ۶: افراد با پوست خیلی تیره(نژاد آفریقایی)

در ایران فقط ۴ تایپ پوستی اول را داریم. برای تایپ ۱ و ۲ از طول موج الکس، برای تایپ پوستی ۳ و ۴ از طور موج

ان دی یاگ باید استفاده شود.

در برخی افراد ممکن است در مرحله ترمیم دچار خشکی پوست شوند، این عارضه کاملا طبیعی و البته موقتی است. برای حل این مشکل از لوسیون‌های ملایم استفاده نمایید.

یکی از سوالات متداول لیزر موهای زائد که همه درباره آن می‌پرسند، این باور غلط است. لیزر موهای زائد به هیچ وجه باعث ایجاد سرطان نخواهد شد. در صورتی که طبق برنامه لیزر پیش بروید وبه صورت خودسر اقدام به مجدد لیزر نکنید مشکلی ندارید. توجه داشته باشید که افراط در هر کاری باعث ایجاد مشکل می‌شود. لزوما افراط در لیزر موهای زائد باعث ایجاد سرطان نمی‌شود، بلکه منظور از این عبارت شاید اثبات تصور اشتباه درباره رابطه سرطان و لیزر است.

در زمینه بارداری و لیزر موهای زائد، اطلاعات زیادی در دست نیست. اما با توجه به شرایطی که یک خانم باردار تجربه می‌کند، باید دقت کنید که هورمورن‌ها و سیستم بدن خانم دست خوش تغییرات می‌شود. از طرفی رشد موها و تعادل هورمون‌های بدن شخص رابطه مستقیمی دارند. در بانوان باردار از آنجایی که این تعادل به هم ریخته شده است، بهتر است که لیزر را انجام ندهید.

از طرفی لیزر موهای زائد در برخی افراد که پوست‌هایی حساس دارند باعث ایجاد التهاب و سختگی خفیف می‌کند، در زنان باردار معمولا بهبود جراحات زمان بر هست، بنابراین ما پیشنهاد می‌کنیم در طول دوره بارداری از لیزر استفاده نشود.

بهترین روش مو زدایی قبل از لیزر، شیو و یا تراشیدن مو است. ما پیشنهاد می‌کنیم حتما قبل از مراجعه به کلینیک به صورت دقیق شیو کنید.