قیمت لیزر موهای زائد

امروزه لیزر موهای زائد یکی از مدرن‌ترین روش‌های از بین بردن موهای اضافی بدن برای بسیاری از بانوان و آقایان است و در بسیاری از شهرها و مناطق مختلف با استفاده از جدیدترین و بروزترین دستگاه‌های مخصوص این زمینه توسط پزشکان و اپراتورهای زیبایی برای مراجعه کنندگان انجام می‌شود.

اما اگر شما نیز جزو آن دسته از افرادی هستید که به دنبال قیمت این عملیات زیبایی بوده و قصد لیزر مو زائد خود را دارید با ما تا انتهای این مقاله همراه باشید تا نکات کاربردی و توضیحاتی در این زمینه را فرا گیرید.
لیزر موهای زائد بانوان

لیزر موهای زائد بانوان

بسیاری از بانوان نسبت به نظافت بدن خود بسیار حساس بوده و در مسیر لیزر موهای زائد فعالیت بیشتری انجام می‌دهند و وقت بیشتری نیز در این زمینه صرف می‌کنند، فرآیند لیزر مو زائد اینگونه است که پرتوی نور از دستگاه لیزر به طرف ریشه ی مو ساطع و فولیکول مو را مورد هدف قرار می دهند که از رویش مجدد مو جلوگیری کرده و نکته مهم این است که با توجه به ضخامت مو و میزان تیرگی مو تعداد جلسه های درمان متفاوت است.

قیمت لیزر بدن بانوان نیز به عوامل متعددی بستگی دارد و خانم هایی که میزان موی زائد کمتری دارند هزینه کمتر و افرادی که دارای بدن بزرگ‌تر هستند و میزان مو زائد آنان در آن قسمت بیشتر است هزینه بیشتری در این زمینه صرف می‌کنند.

چنانچه شما بانوان عزیز قصد رزرو نوبت و مشاوره گرفتن با کارشناسان پوست و در زمینه لیزر دارید، می‌توانید با شماره تماس‌های موجود در سایت آتریا در تماس بوده و با پکیج‌های لیزر و اقتصادی ما آشنا گردید.

لیزر موهای آقایان

جالب است بدانید که امروزه بسیاری از آقایان و پسران جوان نسبت به لیزر موهای زائد خود اقدام کرده و قصد از بین بردن موهای زائد خود را دارند و قسمت‌های گوناگون بدن خود و حتی صورتشان و برای لیزر خط ریش از این روش استفاده می‌کنند.

از طرفی دیگر تعداد زیادی از آقایان در زمینه بدنسازی و ورزش های سنگین فعالیت می‌کنند و در صورت استفاده از مکمل‌های مخصوص نیاز دارند تا بدنی کاملا صاف و بدون مو داشته باشند، از این رو لیزر موی زائد را انتخاب کرده و به زیبایی و پاکیزگی اندام خود اضافه می‌کنند.

اما هزینه و جلسات لیزر برای بدن آقایان متفاوت است و قیمت لیزر موهای زائد آنان به مراتب از بانوان بیشتر است؛ زیرا موهای زائد آنها ضخیم تر و پر پشت تر بوده و نیاز به جلسات بیشتری جهت از بین بردن دارد و از سویی دیگر میزان حجم بدنی آقایان که پوشیده از موهای زائد است بسیار بیشتر بوده و دستگاه لیزر زمان طولانی تری بر روی بدن آنها روشن می‌ماند و به دلایل ذکر شده به طور همیشگی مبلغ هزینه‌های لیزر آقایان بیشتر است.

لیزر موهای زائد آقابان

فواید کلی لیزر موهای زائد

اما اگر بخواهیم به فایده و مزایای کلی این روش زیبایی اشاره کنیم، موارد مهمی وجود دارد که در راستای سلامت افراد است و علاوه بر زیبایی بدن بانوان و آقایان به سلامتی پوست آنها کمک می‌کند و مشکلات بوجود آمده از انواع روش اصلاح را حذف می‌کند.

در قسمت پایین تعدادی از مزایای مشخص و کلی لیزر موهای زائد ذکر شده است:

  1. روشی سریع برای از بین بردن موهای اضافی بدن است.
  2. میزان هزینه صرف شده در این روش در برابر دیگر روش‌های حذف موی زائد کمتر و اقتصادی است.
  3. کسانی که به مشکلات موی زیرپوستی دچار هستند با استفاده از دستگاه‌های لیزر موی زائد می‌توانند پوستی صاف و بدون برجستگی ناشی از موی زیرپوستی داشته باشند.
  4. استفاده از این روش میزان درد ناشی از حذف موی زائد به روش قدیمی را از بین می‌برد.
  5. لیزر مو روشی دائمی است و به صورت مرتب نیاز به تکرار ندارد و پس از گذشت مدتی، میزان شارژ کردن جلسات به حداقل می‌رسد.
  6. باعث ایجاد حساسیت برای افرادی که دارای پوست حساس هستند نشده و از بوجود آمدن حساسیت به وسیله روش‌های دیگر از بین بردن مو زائد جلوگیری می‌کند.

اکنون که با فواید بی‌نظیر و تاثیرگذار لیزر بر موهای زائد آشنا شدید، می‌توانید در اسرع وقت با مشاوران ما در ارتباط بوده و نوبت لیزر خود را هر چه سریع تر رزرو کنید.

لیزر موهای زائد
دستگاه لیزر

یکی از عوامل تاثیرگذار در هزینه لیزر موهای زائد، نوع دستگاه استفاده شده در این حرفه می‌باشد و با توجه به سال و ویژگی‌هایی که این دستگاه دارد بر میزان هزینه‌ای که مراجعه کنندگان پرداخت می‌کنند تاثیر می‌گذارد.

یکی از بهترین دستگاه‌های مورد استفاده کلینیک‌ها و مراکز لیزر در جهان، الکساندرایت می‌باشد و با فناوری بکار گرفته شده در آن طول موج مشخصی را در لیزر استفاده کرده و تاثیر بالایی بر حذف این دسته از موهای زائد دارد.

همچنین سیستم خنک کننده موجود در این دستگاه باعث می شود تا از سوختن و زخم شدن پوست افراد در تعداد جلسات بالا جلوگیری کند و جلسات لیزر موهای زائد به خوبی و آرامش طی شود. نوع دستگاه‌های استفاده شده در مرکز لیزر آتریا نیز کاملا بروز بوده و بر اساس تکنولوژی روز دنیا این فعالیت زیبایی بر روی پوست مراجعین صورت می‌گیرد.

علاوه بر آن قبل از آن که در مرکز لیزر ما جلسات لیزر خود را فیکس کنید، می‌توانید دستگاه مورد استفاده مرکز را مشاهده نموده و تمامی مراقبت ها و اقداماتی که در طول مراحل لیزر باید انجام دهید را از اپراتور لیزر خود می‌آموزید و بدین وسیله می‌توانید از جلسات لیزر خود نیز لذت ببرید. جهت مشاوره و گفت و گوی تخصصی با مرکز آتریا از طریق شماره‌های تماس و شبکه‌های اجتماعی ذکر شده در سایت با ما در ارتباط باشید.

سخن پایانی

به طور کلی روش‌های از بین بردن مو زائد در بین جوانان و بزرگسالان بسیار رایج است و لیزر موهای زائد جدیدترین و سالم ترین روش شناخته شده تا به الان می‌باشد، از این رو اگر شماهم جزو کسانی هستید که از رویش مجدد در دوره کوتاه و از نو خسته شده اید، استفاده از لیزر و هزینه کردن در این فعالیت بسیار موثر بوده و نتایج فوق العاده‌ای بر پوست شما خواهد گذاشت.